Kreujemy piękno we włosach

Kreujemy piękno we włosach!

Z sukcesem zakończyliśmy kolejną odsłonę profesjonalnych szkoleń fryzjerskich prowadzonych przez wysokiej klasy specjalistów – wyjątkowych trenerów. Tym razem zorganizowane przez nas szkolenie zawodowe obejmowało strzyżenia i modelowanie fryzur damskich i nosiło nazwę „Kreujemy piękno we włosach”. Odbyły się dwie edycje kursu w następujących terminach: I Edycja kursu – kwiecień 2018 r. oraz II Edycja kursu – lipiec 2018 r.  Szkolenia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników, którzy znacznie zwiększyli swoje umiejętności fryzjerskie, podkreślali wysoką jakość szkolenia i zaangażowanej kadry oraz uważają je za wspaniałe, wyjątkowe doświadczenie na drodze swej kariery zawodowej. Stało się ono dla nich inspiracją do dalszego rozwijania umiejętności i otworzyło na nowe techniki i trendy pojawiające się we fryzjerstwie damskim.

Tematyka szkoleń obejmowała najmodniejsze upięcia i fryzury wieczorowe na włosach długich i średnich – trendy w 2018 roku, techniki strzyżeń damskich na włosach krótkich, średniej długości i długich, oraz fryzjerstwo artystyczne do celów konkursowych. Uczestnicy poznali m.in. fryzury oraz techniki fryzjerskie wykonania fryzury kreatywnej i wieczorowej (Ladies creative i Hair by night), fryzury konkursowej z długich włosów (Long hair up i Day style) oraz poznali wiele tricków do implementacji w salonie. Zajęcia prowadzone były przez wielokrotnych mistrzów świata we fryzjerstwie – Andrzeja i Pawła Matrackich, oraz wielokrotnie nagradzaną  – Joannę Jakóbek – mistrza świata we fryzjerstwie (MŚ Paryż 2017 – 1 miejsce konkurencja Commercial Salon Cut oraz m.in. nagroda Paryż – Omc Prestige Club – 1 miejsce tytuł Stylist of the year). To wszystko stanowiło o unikatowym charakterze szkoleń.

Kurs był współfinansowany ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego lub w ramach Bazy Usług Rozwojowych (środki EFS).

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem filmowym zarejestrowanym podczas I i II-giej Edycji  oraz III Edycji Kursu z dziedziny strzyżeń męskich pn. „Mistrzowskie Cięcie Męskie”:

Kurs Mistrzowskie Cięcie Męskie – I i II Edycja

Kurs Mistrzowskie Cięcie Męskie – III Edycja

Zapraszamy!

ul. Wyszyńskiego 1/201, 10-457 Olsztyn

+48 89 521 00 15

(fax) +48 89 527 59 88

eceuro@eceuroconsulting.olsztyn.pl